responsywne strony internetowe

AKTUALNOŚCI


Znak graficzny Twojej firmy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla logo, logotypów oraz brandbook.

Wykonaliśmy już ponad 400 znaków graficznych, które są niezbędnym elementem marketingowym dla każdej firmy.

CZYTAJ DALEJ >>>

29 września 2020r.

logo

One-page - wizytówka Twojej formy

Wykonaliśmy kolejną stronę internetową w stylu one-page dla firmy usługowej zajmującej się pielęgnacją terenów zielonych.

Wszyscy wiemy, że każda firma powinna mieć swoją stronę internetową. Jednak w czasach, kiedy każdy - prawie każdy - ma Facebooka to po co nam strona w Internecie?

CZYTAJ DALEJ >>>

28 września 2020r.

logo

Grafika na strony internetowe

Prowadzisz swojego bloga, stronę lub sklep internetowy? Wiesz już, że dobrze wypozycjonowana strona www to przede wszystkim aktualna strona, gdzie pojawia się dużo użytkowników. Dobry tekst na twoim blogu, użycie odpowiednich słów kluczowych spowoduje ich przybycie a nawet powrót. Warto przy okazji pamiętać, że wielu z nas kupuje oczami - nie zawsze wszystko czytamy ale oglądać lubimy :)

Warto więc pamiętać o ciekawej grafice. Coś co spowoduje, że czytanie Twojego bloga, czy zakupy w twoim sklepie internetowym będą dużo bardziej atrakcyjne.

Koniecznie obejrzyj nasze realizacji !

CZYTAJ DALEJ >>>

8 września 2020r.

POPRZEDNIE WPISY
logo

Sklep jubilerski i logo

Kolejna zakończona praca nad sklepem oraz logo - tym razem jubilerskim :) Bardzo ładna i estetyczna witryna ze śliczną grafiką - taką samą jak biżuteria :D

CZYTAJ DALEJ >>>

28 lipca 2020r.

logo

JezierskiMedia - sklep internetowy i logo

JezierskiMedia to już marka na jeleniogórskim rynku. Wydruk i projket banerów, plaktów... dużo wyliczać. Ostatnio wykonaliśmy sklep internetowy, na którym można zakupić gotowe produkty.

Logo to też nasza sprawka ;)

CZYTAJ DALEJ >>>

15 lipca 2020r.

logo

Centrum Edukacji, Diagnozy i Rozwoju

Cedr to magiczne drzewo, w cieniu którego mogą schronić się wszyscy, którzy tego potrzebują. CEDR to również miejsce, w którym wszystkie dzieci mogą znaleźć profesjonalna pomoc w rozwoju i edukacji.

Jeleniogórski CEDR ma już 10 lat!

Wykonywaliśmy dla nich pierwszą stronę ale przyszedł czas na jej aktualizację, żeby tak jak sam ośrodek, również strona szła z duchem czasu i się rozwijała :)

CZYTAJ DALEJ >>>

30 czerwca 2020r.

logo

Sklep internetowy dla LAPIObeauty

Jedna z najbardziej renomowanych hurtowni kosmetycznych w Polsce rozszerza swoją sprzedaż o kolejny kraj. Jest nam miło, iż to właśnie my wykonaliśmy sklep internetowy na rynek niemiecki.

Zapraszamy do obejrzenia nowego sklepu: ZOBACZ ON-LINE >>>

CZYTAJ DALEJ >>>

19 czerwca 2020r.

logo

Wykonaliśmy kolejne 4 logo :)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotycząca logo i logotypów. Jesli potrzebujesz czegoś więcej może warto myśleć o brand book...

CZYTAJ DALEJ >>>

21 maja 2020r.

logo

Grafika reklamowa

Grafika reklamowa to nie tylko baner internetowy czy ulotka. Grafika reklamowa to sposób na łatwe przekazanie ważnych informacji Twoim klientom.

Nie każdy lubi czytać długie opisy techniczne wyszukując ważnych dla siebie informacji. Taka forma może nawet zniechecić naszego potencjalnego klienta do zakupu... dlatego warto pomyśleć o czymś ciekawszym - przykuwającycjm uwagę.

Możemy wykonać dedykowaną dla Ciebie infografikę, specyfikację produktów, wymiarówkę, instrukcję obsługi i wiele innych! Wszystko w ciekawej i miłej dla oka grafice!

CZYTAJ DALEJ >>>

18 maja 2020r.

logo

Nie zwalniamy tempa !

Cały czas cięzko pracujemy, aby nasi klienci mogli nadal sprzedawać :) Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szablonów Allegro !

CZYTAJ DALEJ >>>

12 maja 2020r.

logo

Szablony Allegro i logo

Ostatni czas dla wszystkich przedsiębiorców jest bardzo ciężki, na szczęście mamy jeszcze internet a tu sprzedaż nie zwalnia. Wykonujemy kolejne szablony allegro i loga !

Zapeszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

CZYTAJ DALEJ >>>

20 kwietnia 2020r.

logo

Szablony Allegro i nie tylko ...

Allegro, e-bay, OLX wszędzie gdzie potrzebujesz grafiki reklamowej możemy wykonać banery, które zachęcą twoich klientów do zakupów właśnie u Ciebie!

Nie ma ograniczeń - możemy wykonać pliki graficzne w każdym formacie, rozdzielczości i w różnych wymiarach. Zapraszamy!

CZYTAJ DALEJ >>>

19 marca 2020r.

logo

Ulotki dla Salonu Kosmetyki Samochodowej DOBOSZ

DOBOSZ Salon Kosmetyki Samochodowej to ręczna myjnia samochodowa. Jeśli potrzebujesz odświeżyć swój samochód - a warto zrobić to po zimie - najlepiej zrobić to u Grześka :)

Przygotowaliśmy ulotki w formacie DL, które graficznie nawiązują do strony internetowej salonu.

CZYTAJ DALEJ >>>

12 marca 2020r.

logo

Certyfikaty dla Lapio

Lapio to jedna z prężniej działających hurtowni kosmetycznych w Polsce. Bardzo się cieszymy, że od wielu lat możemy współpracować i że z naszej współpracy wychodzą zawsze śliczne projekty :)

Tym razem przygotowaliśmy certyfikaty, które otrzymuje każdy kosmetolog po zakończeniu szkolenia na profesjonalnym sprzęcie od Lapio.pl !

CZYTAJ DALEJ >>>

3 marca 2020r.

logo

Banery na OLX

Reklama dźwignią handlu. Ciężko się z tym nie zgodzić :)

Warto pamiętać, że to co nas wyróżnia w internecie to przede wszystkim przyciągająca wzrok reklama - grafika. Wszędzie gdzie prowadzisz sprzedaż np: Allegro, OLX, E-bay warto pomyśleć o swoim banerze, który zachęci twoich klientów do zakupów właśnie u Ciebie!

CZYTAJ DALEJ >>>

25 luty 2020r.

logo

Logo, logotyp a może brand book?

Jeśli zakładasz swoją firmę, warto pomyśleć o swoim znaku marketingowym. Od początku budować swoją markę i pomóc zapamiętać się klientom.

Nasza oferta obejmuje aż 3 pakiety logo. Dla tych co zaczynają, dla tych którzy ruszają z drukowaną reklamą i dla tych którzy potrzebują pełnej identyfikacji wizualnej swojej marki.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

CZYTAJ DALEJ >>>

19 luty 2020r.

logo

Cover photo na facebooka

Jeśli prowadzisz swoją firmę to wiesz dobrze, że w internecie znajdziesz najwięcej klientów. Strona internetowa, facebook, instagram, blog, google ads... Wszędzie warto mieć wyróżniającą grafikę. Z przyjemnością wykonamy ją dla Ciebie !

Ostatnio wykonane cover photo możesz zobaczyć na naszej stronie, a przy okazji zapraszamy i gorąco polecamy bloga www.razemczyosobno.pl

CZYTAJ DALEJ >>>

5 luty 2020r.

logo

Nie zwalniamy tempa...

... kolejne szablony Allegro wychodzą spod naszej ręki. Jeśli sprzedajesz na Allegro takie rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Pomimo zmiany przepisów na Allegro w dalszym ciągu Twoje aukcje mogą się wyróżniać, dzięki indywidualnym szablonom aukcji Allegro.

CZYTAJ DALEJ >>>

9 stycznia 2020r.

logo

Ulotki w formacie DL

Już od kilku lat przygotowujemy ulotki dla sklepu numizmatycznego SzerfSzczecin. Musimy się nawyginać aby umieścić na nich cały cennik dostępnych monet :) a co roku jest ich co raz więcej... Dajemy rady!

Ulotki w formacie DL składane na 3 są idealnym rozwiązaniem przy dużej ilości informacji, są przy tym bardzo eleganckie i właściwie tworzą nam taki mały katalog.

CZYTAJ DALEJ >>>

29 listopada 2019r.

logo

Wykreujemy wizerunek Twojej firmy.

Każdemu sprzedawcy zależy na tym aby klienci wracali do niego i ponownie zrobili zakupy. W tej sytuacji musimy zrobić tak aby klienci zapamiętali nas jak najlepiej.

Podstawą jest logo. Kiedy już je mamy wyznacza ono nam kierunek w jakim powinniśmy projektować ulotki i plakaty. Warto pamiętać aby w tej samej konwencji był też sklep internetowy czy strona www.

My możemy zajęć się tym od początku do końca!

CZYTAJ DALEJ >>>

27 listopada 2019r.

logo

Gotowi na Święta?

Nasi klienci szykują się już na te gorący czas. Oficjalnie zaczęliśmy sezon na tworzenie świątecznych plakatów i grafik !

Ostatnia nasza realizacja to pakiet plakatów BlackWeek i Świątecznych dla Perfumerii Diamond :)

CZYTAJ DALEJ >>>

22 listopada 2019r.

logo

Salon Kosmetyki Samochodowej Dobosz

Najlepsza myjnia ręczna w Jeleniej Górze - tylko u Dobosza :)

Teraz umawiając się na mycie samochodu masz możliwość wpłaty zaliczki w bardzo łatwy sposób. Wystarczy parę klików na telefonie i załatwione !

CZYTAJ DALEJ >>>

20 listopada 2019r.

logo

Szablony Allegro

Sprzedaż na Allegro to ważny element w Twojej firmie?

Zadbaj o to żeby równiez tam Twoje aukcje wyglądały ciekawie!

CZYTAJ DALEJ >>>

25 października 2019r.

logo

Grafika na Google Ads, Facebook, Instagram

Dobrze wiemy jak ciężko przebić się z reklamą w internecie. Wypozycjonowana strona to więcej klientów - proces jest długotrwały ale opłacalny.

Oprócz strony czy sklepu internetowego prowadzisz Facebooka, Instagram, Google+ ... a jeśli chcesz więcej, korzystasz a Google Ads. Dobrze jeśli wszystkie te konta są graficznie jednolite dlatego potrzebujesz wielu grafik w różnych rozmiarach - 718x311, 600x300, 200x200px... brzmi zawile ale nie przejmuj się my możemy przygotować taką grafikę - dla nas to przyjemność ;)

ZOBACZ WIECEJ >>>

23 października 2019r.

logo

Manufaktura w Bolesławcu

Tym razem mieliśmy przyjemność pracy z przedstawicielem sprzedaży Manufaktury w Bolesławcu na Norwegię. Podziwiamy zaangażowanie, pomysły i niezłomność naszych klientów :)

Strona została wykonana z wykorzystaniem z zdjęć producenta i chyba nie trzeba pisać, że zarówno produkt jak i zdjęcia są genialne.

ZOBACZ WIECEJ >>>

14 października 2019r.

logo

Nowe logo w naszym portfolio

Możemy pochwalić się wykonaniem 370 logo a to już całkiem sporo :)

Pomysłów było wiele... ale spokojnie jeszcze się nam nie skończyły.

Jeśli jeszcze nie masz swojego logo zapraszamy na naszą stronę i do kontaktu - coś fajnego wymyślimy !

ZOBACZ WIECEJ >>>

4 października 2019r.

logo

Słuchamy naszych klientów.

Decydując się na naszą ofertę masz gwarancję, że zostaniesz wysłuchany. Nasze projekty wykonujemy do pełnej akceptacji naszych klientów. Jeśli masz swój projekt i chcesz abyśmy go odzwierciedlili - nie ma problemu! U nas nie usłyszysz: tak się nie da...

Ostatnia nasza strona została stworzona dla firmy zajmującej się kogeneracją. Strona miała być jednocześnie ofertą, przygotowaną przez właściciela, którą łatwo można wydrukować. Tak też zrobiliśmy.

ZOBACZ WIECEJ >>>

30 września 2019r.

logo

Salon Urody MEDIKA

Mamy szczęście do klientów. Agnieszka i Piotr, których serdecznie pozdrawiamy :) rozwijają swój biznes już do kliku lat. Podziwiamy takich przedsiębiorców, którzy mimo przeciwności idą do przodu i otwierają nowe drzwi.

Kibicujemy i życzymy wszystkie najlepszego w nowo otwierającym się Salonie Urody MEDIKA w Stalowej Woli :)

Pomysł na logo oraz oraz styl był Agnieszki ale wykonanie projektów graficznych to nasza działka :) Zobaczcie jak wyszło.

ZOBACZ WIECEJ >>>

12 września 2019r.

logo

Banery na Twoją stronę i Facebooka

Masz swój sklep internetowy? Stronę? Funpage na Facebooku? Zmienia Ci się oferta? Chcesz wypromować swój produkt?

Wykonamy dla Ciebie grafikę, która przykuje uwagę Twoich klientów !

ZOBACZ WIECEJ >>>

5 września 2019r.

logo

Baw się z nami!

To już kolejna edycja cudownego, rodzinnego festynu organizowanego przez Stowarzyszenie Goduszyn. Tradycją stało się też to, iż na to wydarzenie przygotowujemy plakaty :)

W tym roku festyn będzie trwać dwa dni 23-24 sierpnia 2019r. więc każdy znajdzie coś dla siebie !

ZOBACZ WIECEJ >>>

22 sierpnia 2019r.

logo

Szablony Allegro!

Nie zwalniamy - cały czas projektujemy - tniemy - optymalizujemy - poprawiamy. Tak żeby nasi klienci mogli wyróżnić się na Allegro !

ZOBACZ WIECEJ >>>

13 sierpnia 2019r.

logo

Najlepszy elektryk w Jeleniej Górze :)

Nasza ostatnia realizacja strony internetowej została wykonana dla firmy Alfatech.

Oprócz strony www wykonaliśmy również logo. Zapraszamy do obejrzenia strony i zapoznania się z ofertą najlepszego elektryka w Jeleniej Górze www.elektrotechnika24.pl

ZOBACZ WIECEJ >>>

5 sierpnia 2019r.

logo

Dobra Energia do Maitri!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu medycyny naturalnej Maitri.

Właśnie skończyliśmy pracę nad ich stroną i dobra energia nas cały czas nie opuszcza !

ZOBACZ WIECEJ >>>

24 czerwca 2019r.

logo

Coś, co wyróżni Twoją markę !

LOGO, logotyp jak to woli :)

Jeśli zaczynasz działalność warto zacząć od logo - znak marketingowy, który będzie kojarzył się z Twoją firmą. Szybko wpadnie w oko i zostanie zapamiętany.

ZOBACZ WIECEJ >>>

18 czerwca 2019r.

logo

Dobry projekt - warsztaty polskiego designu

Dobra nazwa dla dobrego projektu - organizowanego przez Przystań Twórczą w Cieplicach .

Zajęliśmy się oprawą graficzną oraz wykonaliśmy stronę internetową dla Dobrego Projektu. Zapraszamy !

ZOBACZ WIECEJ >>>

10 czerwca 2019r.

logo

Bony podarunkowe!

Nasze projekty to nie tylko wizytówki, ulotki czy bilbordy. Projektujemy również grafiki tematyczne, np bony bony podarunkowe.

ZOBACZ WIECEJ >>>

29 maja 2019r.

logo

Szybki projekt !

Potrzebujesz bilbordu, plakatu lub transparentu? Możemy go dla Ciebie zaprojektować. Rozumiemy, iż czasami projekt jest potrzebny na wczoraj dlatego możemy go wykonać od ręki :)
Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą ofertą.

Na zdjęciu obok - ostatni nasz projekt - transparent przygotowany specjalnie na Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

ZOBACZ WIECEJ >>>

4 kwietnia 2019r.

logo

Strona internetowa dla polsko-czeskiego projektu

Ciekawa strona dla bardzo ciekawego projektu. Przygotowaliśmy informacyjną stronę dla Przystani Twórczej w Cieplicach. Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas tron w naszym portfolio:

ZOBACZ WIECEJ >>>

21 marca 2019r.

logo

Szablony Allegro

Sprzedajesz na Allegro?
Nowe zasady wystawiania aukcji na Allegro to nie powód, żeby Twoja oferta nie wyglądała atrakcyjnie ! Zobacz nasze portfolio i przekonaj się że aukcje dalej mogą wyglądać fajnie !

ZOBACZ WIECEJ >>>

14 marca 2019r.

logo

Sklep internetowy

Nasz oferta się powiększa o sklepy internetowe. Przygotowaliśmy w pełni funkcjonalny i responsywny sklep internetowy, który można odwiedzić już teraz: www.legalneuzywki.com


Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą !

ZOBACZ WIECEJ >>>

11 marca 2019r.

logo

Czy masz już swoje logo?

Prezentujemy kolejne logo które wykonaliśmy dla naszych klientów. Zrobiliśmy ich już prawie 400 !

Nasze logo wykonujemy według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie a jednocześnie oryginalne - nie takie jak wszystkie.

ZOBACZ WIECEJ >>>

21 luty 2019r.

logo

Kotlarstwo.co

Rozbudowana, responsywna strona internetowa wykonana dla producenta kotłów na biomasę niedrzewną.

Strona jest nie tylko ofertą ale również dzięki zainstalowanemu dodatkowi pełni funkcje sklepu, gdzie klient ma bezpośrednio możliwość dokonania zamówienia interesującego go przedmiotu. Intuicyjny CMS (system zarządzania treścią) daje możliwość aktualizacji oraz wprowadzania nowych produktów bez znajmości HTML.

Bardzo przejrzysty i czytelny projekt z elementami kontrastującej grafiki przykuwa wzrok odwiedzających.

ZOBACZ WIECEJ >>>

18 luty 2019r.

logo

LOGO DLA TWOJEJ FIRMY!

Grafika to nasza specjalność. Co bardziej może wyróżnić Twoją Firmę lub produkt jeśli nie logo? Dobrze wykreowane logo pozwoli nie zapomnieć o sobie Twoim klientom. To tez świetna okazja na pokazanie swojego wizerunku.

Może czas pomyśleć o nowym logo...?

ZOBACZ WIECEJ >>>

10 stycznia 2019r.

logo

Oryginalne naklejki !

Niedawno wykonywaliśmy bardzo ciekawa zlecenie. Projektowaliśmy naklejki dla firmy, która zajmuje się sprzedażą m.in. kombajnów kosmetycznych.

Z firmą Lapio współpracujemy już kilka lat i zawsze wychodzi nam coś fajnego :)
Zapraszamy do odwiedzin sklepu, gdzie zajmujemy sią częścią graficzną: Lapio.pl

ZOBACZ WIĘCEJ >>>

30 listopada 2018r.

indywidualny szablon allegro

INDYWIDUALNE SZABLONY AUKCJI ALLEGRO

Nasze portfolio cały czas się powiększa. Wykonujemy nowe szablony Allegro, dostosowane do zmian w regulaminie.

Jeśli jeszcze nie masz szablonu zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ >>>

13 listopada 2018r.

indywidualny szablon allegro

Responsywna strona internetowa

Właśnie skończyliśmy prace nad naszą najnowszą stroną internetową dla Rest Finace. Witryna została wykonana w nowoczesnym stylu oraz w najnowszej technologii.

Oprócz strony www wykonaliśmy również logo oraz ekskluzywne wizytówki.

Zapraszamy do odwiedzin www.restfinance.pl , profesjonalnej firmy, która powstała w 2016 roku. Spółkę stworzyli ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, których łączy wspólna pasja w dobraniu produktu najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta biznesowego i detalicznego.

30 października 2018r.

indywidualny szablon allegro

Banery reklamowe dla www.ecoflores.eu

Sklep internetowy, sprzedaż na Allegro, Ebay warto urozmaicić swoje oferty.

Przygotowujemy kompleksowo kampanie reklamowe dla firm.

Zapraszamy na stronę ecoflores.eu , profesjonalnej firmy, która z pasją i ogromnym zaangażowaniem sprzedaje produkty do samodzielnego wytwarzania kosmetyków. Świetny pomysł na zabawę, rozwijanie własnych zainteresowań i oryginalne prezenty !

26 października 2018r.

indywidualny szablon allegro

Kompleksowa reklama dla Alarmzone.pl

Masz nowy produkt w swoim sklepie internetowym? Chcesz go wypromować? Warto zainwestować w reklamę !

Przygotowujemy kompleksowo kampanie reklamowe dla firm.

Ostatni projekt wykonaliśmy dla alarmzone.pl , profesjonalnej firmy, która dostarcza produkty z zakresu zabezpieczeń alarmowych. Swoją ofertę poszerzyła o lokalizatory GPS.

23 października 2018r.

indywidualny szablon allegro

Indywidualne szablony Allegro

Allegro niedawno wprowadziło bardzo dużo zmian w wystawianiu aukcji internetowych. Teraz nie można wystawić szablonu za pomocą kodów HTML dla nas to jednak nie problem :)

Aukcje nadal mogą wyglądać atrakcyjnie i przyciągać nowych klientów. Nadążając za zmianami przygotowaliśmy nowa ofertę szablonów aukcji internetowych.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ >>>

16 października 2018r.

indywidualny szablon allegro

Nowa oferta!

Staramy się nadarzać za galopującymi zmianami w internecie, dlatego mamy dla Was nową ofertę. Przygotowaliśmy propozycję nowych szablonów na Allegro oraz responsywnych stron internetowych. Uaktualniliśmy nasze portfolio - jest co oglądać ;) - mnóstwo przygotowanych projektów graficznych: plakatów, ulotek, wizytówek, logotypów i grafik reklamowych które wrzucacie na swoje strony internetowe !

10 października 2018r.

responsywne strony internetowe

Nowe szablony do wyboru!

Powiększyliśmy naszą ofertę szablonów w cenie 6,90 zł. Teraz do wyboru aż 129 wzorów! Jest w czym wybierać. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

26 października 2016r.

Nowy Layout !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową strona internetową. Zmieniliśmy wygląd naszej witryny oraz logo. Mamy też bogatszą ofertę naszych usług.

9 sierpnia 2016r.

Ponad 1200 wykonanych indywidualnych szablonów aukcji internetowych !

Mnóstwo pomysłów naszych klientów, godziny pracy i szlifowanie szczegółów zaowocowały ogromnym portfolio. Każdy szablon jest inny, bo każdy jest robiony przy współpracy z naszymi klientami. Sami oceńcie efekty! Zapraszamy do obejrzenia naszych wykonanych prac.

25 lipca 2016r.

Urlopowo!!!

W dniach od 1 do 31 lipca 2016 TwojaReklama będzie na urlopie. Prosimy o kontakt w sierpniu.

1 lipca 2016r.

Nowe szablon stron internetowych!

Nasza oferta znowu się powiększyła. Przygotowaliśmy 3 nowe skórki dla Twojej strony www! Sprawdź naszą ofertę.

29 lipca 2015r.

Strony internetowe od 350,00 zł !

Zaczynasz i potrzebujesz reklamy? Twój budżet jest ograniczony? Na początek proponujemy małą stronę WWW, na której zamieścisz najważniejsze informacje o swojej firmie.

10 kwietnia 2015r.

Grafika reklamowa !

Uaktualniliśmy naszą ofertę i portfolio.

13 luty 2015r.

Logo do wykorzystania w internecie !

Twoja firma działa tylko w internecie? Twoje logo pojawia się tylko na aukcjach i w sklepie internetowym? W naszej ofercie pojawiło się logo przeznaczone do wykorzystania w sieci!

21 sierpnia 2014r.

Ponad setka !

Nasza oferta szablonów aukcji internetowych za jedyne 5,90 zł jest co raz większa. Mamy ich już ponad 100! Wystarczy wybrać najfajniejszy, zapłacić a my wyślemy Tobie szablon. Twoje aukcje mogą być naprawdę ciekawe.

22 maja 2014r.

Przerwa wypoczynkowo-urlopowa.

W dniach od 1 do 21 lipca 2013 TwojaReklama będzie na urlopie. Prosimy o kontakt po 21 lipca.

30 czerwca 2013r.

Projektowania wizytówek, ulotek i plakatów !

Poszerzyliśmy swoją ofertę o projektowanie ulotek, wizytówek oraz plakatów.

4 styczna 2013r.

Szablony stron WWW !

Teraz możesz mieć stronę internetową za 46 zł. Tak tanio chyba jeszcze nie było :)

28 styczna 2012r.

Pomożemy Ci przy zakupie hostingu i domeny dla Twojej strony WWW !!!

TwojaReklama w ramach Projektu Partnerskiego WEBD umożliwia za pośrednictwem tej witryny zakup domeny oraz hostingu dla stron internetowych. Dzięki temu będziemy mogli pomagać Ci w umieszczaniu Twojej strony w internecie...

19 września 2011r.

Wakacje... czas zacząć!

W dniach 6-21 lipca 2011 TwojaReklama będzie na urlopie. Prosimy o kontakt (w każdej sprawie) w lipcu, właściwie w drugiej połowie lipca bo po 21 :)

4 lipca 2011r.

Opraw sobie u nas swoją pracę magisterską !

Bardzo miło nam poinformować, że nasze oferta została poszerzona o kolejną usługę, wydruk i oprawa prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich. Mamy okładki w różnych kolorach i wielkościach... zresztą sprawdź sam !

11 czerwca 2011r.

Polub nas na Facebooku !

Teraz i my jesteśmy na Facebook. Możesz nas polubić na wiele sposobów, my umożliwiamy Ci kolejną możliwość wykazania Twojej sympatii do nas ;)

7 czerwca 2011r

Nowy wizerunek

Postanowiliśmy odejść od ascetycznego wyglądu strony internetowej firmy TwojaReklama. Teraz możesz przeglądać ofertę firmy jednocześnie ciesząc oko ciepłymi kolorami i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Mam nadzieje, że ten wizerunek przypadnie Wam do gustu :)

15 marca 2011r

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale również i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 8 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy twOrzeniu nowych prac.


ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonującym. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość.