NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy wystawiacie fakturę VAT?

Korzystamy z ulgi i nie jesteśmy płatnikami tego podatku. Wystawiamy zwykłą fakturę (rachunek za uługę). Taką fakturę można odliczyć sobie od podatku dochodowego.


Jak długo będę czekać na projekt?

Od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji (zakupu, przesłania informacji co do szczegółów zamówienia, w przypadku zakupu poza allegro - wpłaty zaliczki) w ciągu 3 dni roboczych przygotowujemy wstępny projekt i wysyłamy go do weryfikacji. Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu w ciągu 24 godzin wysyłamy gotowy produkt. Nie pracujemy w soboty, niedziele i święta. Przy dużym obciążeniu zamówień zdarza się, że projekt wykonywany jest z opóźnieniem, jednak o takich sytuacjach staramy się informować na bieżąco.


Co jeśli projekt mi się nie spodoba?

Na każdym projekcie można nanosić poprawki. Projekt jest poprawiany do momentu akceptacji przez klienta. Im więcej otrzymamy informacji na temat wyglądu projektu, tym większa szansa na otrzymanie projketu zgodnego z Twoim wyobrażeniem.


Czy poradzę sobie z instalacją szablonu na Allegro?

Oczywiście, do każdego szablonu jest dołączana instrukcja jak go zainstalować. Instrukcja jest w formacie .pdf i zawiera w sobie scany z monitora jak krok po kroku to zrobić. Wystawianie aukcji z szablonem jest bardzo proste. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą telefoniczną i e-mailową.


Jak dodawać zdjęcia do szablonu Allegro w miejscu na opis?

Do szablonu zawsze dołączamy instrukcję jak to zrobić. Instrukcja jest w formacie .pdf i zawiera w sobie scany z monitora jak krok po kroku to zrobić. Podany jest tam adres przykładowego, darmowego serwera gdzie można umieszczać zdjęcia, aby wyświetlały się na aukcji Allegro. Przykładowy serwer nie jest naszą własnością i nie odpowiadamy z jago funkcjonowanie.


Co to jest hosting?

Hosting jest to usługa utrzymywania grafiki na serwerze. Aby szablon i zdjęcia mogły wyświetlać się na Allegro potrzebny jest hosting. W naszej ofercie jest hosting do grafiki szablonu. Jednak hosting do zdjęć wystawianych przedmiotów jest po stronie klienta. W internecie jest mnóstwo serwerów, które oferują tą usługę bezpłatnie i płatnie. W naszej instrukcji, którą wysyłamy wraz z szablonem, podany jest adres przykładowego, darmowego serwera gdzie można takie zdjęcia umieścić.


Czy w ofercie szablonów indywidualnych jest hosting? Czy jest on płatny?

W cenie szablonu indywidualnego jest roczny darmowy okres hostingu. Po roku czasu wysyłamy do naszych klientów e-maila z informacją, iż ten okres dobiega końca i oferujemy jego przedłużenie na kolejny rok. Kolejny rok jest płatny i jest on uzależniony od rodzaju zakupionego szablonu. Wynosi on adekwatnie:
- 25,00 zł /1 rok przy szablonie w cenie 50,00 zł
- 35,00 zł /1 rok przy szablonie w cenie 100,00 zł
- 45,00 zł /1 rok przy szablonie w cenie 160,00 zł
- 55,00 zł /1 rok przy szablonie w cenie 240,00 zł


Czy w szablonach w cenie 6,90 zł jest hosting? Czy jest on płatny?

W cenie szablonu jest zagwarntowany bezterminowy, darmowy hosting grafiki do szablonu. Gwarancja utrzymania szbalonu jest na rok, jednak szablon będzie działał tak długa jak będą utrzymywane nasze serwery. A nie planujemy ich zawieszania :) Nasi klienci, którzy zakupili ten szablon 6 lat temu w dalszym ciągu mogą z niego korzystać nie uiszczając żadnej dodatkowej opłaty.


Czy szablon mi nie zniknie?

Jeśli opłata jest uiszczana terminowo to szablon będzie działał. Zdarzają się pracę konserwacyjne na naszych serwerach i w związku z tym czasami dochodzi do przerwy w wyświetlaniu grafiki, jednak nie trwa to dłużej niż kilka godzin i zazwyczaj takie prace wykonywane są w godzinch nocnych.


Czy panel allegro/minitur jest darmowy?

Tak do naszych szablonów dołączamy całkowicie darmowy panel miniatur. Serwis przechowuje i aktualizuje panel allegro tak długo jak jest on używany. Kasowane panelu allegro następuje, jeśli przez 2 miesiące dany panel nie jest używany (nie zostanie ani razu odwiedzony).


Czemu nie wyświetlają mi się miniturki w panelu minitru?

Panel aktualizuje się co 3 godziny. Więc jeśli wystawiasz piersze aukcje na swoim koncie, musisz chwilę poczekać. W ciagu 3 godzin w panelu pojawią się miniaturki. Upewnij się również, czy szablon został wystawiony na koncie allegro z którym został skonfigurowany.


Czy mogę wystawiać szablon na kilku kontach?

Tak, z tym że kod szablonu jest konfigurowany z jednym kontem allegro. Aby działał poprawinie na innym koncie musi być z nim skonfigurowany. Można zamówić u nas dodatkowy kod, skonfigurowany z innym kontem. Jego koszt wynosi 20,00 zł. Jeśli jest to szablon w cenie 6,90 zł, należy zakupić nowy szablon i podać nick na jakim będzie używany.


Czy w szablonie mogę wpisywać sam teksty?

Oczywiście, miejsce na opis, dane kontaktowe, informacje o wysyłce i płatnościach są edytowalne - można samodzielnie wpisywać do nich teksty i wstawiać zdjęcia.


Czy szablon dopasuje się do treści?

Tak, w miarę dodawania tekstów i zdjęć będzie on rozciągł się w dół.


Jak działa szablon www? Czy sobie z nim poradzę?

Szablon strony zostaje przesłany w zapakowanym pliku. Szablon należy rozpakować i umieścić na serwerze. Przed wrzuceniem strony na serwer należy uzupełnić go treścią i zdjęciami. Wystarczy podstawowa znajomość języka HTML aby uzupełnić szablon treścią. W razie problemów prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.


Potrafię uzupełnić szablon www ale nie mam pojęcia jak umieścić go na serwerze i nadać adres stronie.

W tej kwestii należy wykupić hosting oraz domenę. Jeśli nie czujesz się pewny w tym temacie, istnieje możliwość umieszczenia strony na serwerze i wykupienie domeny za naszym pośrednictwem.


Nie potrafię uzupełnić szablonu www.

Możemy zaoferować Ci dodatkową usługę, która polegałby na zrobieniu z szablonu, Twojej strony internetowej. Wystarczy, że prześlesz nam materiały a my uzupełnimy Twój szablon. Usługa jest dodatkowo płatna i jest ona wyceniana indywidualnie.


Czy szablon www będzie dopasowywał się do treści?

Tak, w miarę dodawania tekstów i zdjęć będzie on rozciągł się w dół.


Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt strony jest uzależniony od jej wielkości. Abyśmy mogli wycenić usługę, potrzebujemy informacji: ile podstron będzie miała strona, czy strona ma mieć galerię, dodatki typu mapa dojazdu, formularz kontaktowy, logo itp.


Jak umieścić stronę na serwerze i nadać jej adres?

W tej kwestii należy wykupić hosting oraz domenę. Jeśli nie czujesz się pewny w tym temacie, istnieje możliwość umieszczenia strony na serwerze i wykupienie domeny za naszym pośrednictwem.


Czy stronę można samodzielnie edytować?

Tak, jednak strona nie jest uposażona w CMS (system zarządzania treścią), czyli wszelkie zmiany odbywają się na zasadzie edycji plików .html, .css i podmiany ich na serwerze. Możemy też aktualizować Twoją stronę. Taka usługa jest odpłatna i jej koszt jest uzależniony od nakładu pracy.


Czy robicie sklepy internetowe?

Nie, nasza oferta nie obejmuje wykonywania sklepów internetowych.


Jakie mam prawa do zakupionego logo lub grafiki?

Wszystkie wykonane przez nas grafiki i prace na zlecenie w momencie ich opłacenia stają się własnością zamawiającego. Nie odsprzedajmy ich dalej, jedynie umieszczamy w naszym portfolio. Na życzenie klienta możemy przygtować umowę o przeniesieniu majątkowych praw autorskich.
Dane kontaktowe:
TR
ul. Czarnoleska 45
58-500 Jelenia Góra
tel: 696 451 701
e-mail: chomahamowska@gmail.com© 2016 TwojaReklama

ALLEGRO
FACEBOOK