GRAFIKA REKLAMOWA
INDYWIDUALNE SZABLONY    |    SZABLONY AUKCJI   |    SZABLONY WWW   |    STRONY WWW   |    LOGO   |    GRAFIKA
.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

grafika do wyorzystania w internecie: banery reklamowe, hasła reklamowe, miniaturki allegro, atrakcyjna grafikę, która pomoże Ci zilustrować m.in: promocje, koszty wysyłki, rozmiarówkę ubraniową, tabele rozmiarów, instrukcje obsługi, informacje na temat kupn Twoich artykułów - ciekawe prezentacje zdjęć, kolaż kilku fotografii, graficzną obróbkę zdjęć poprzez zmianę kolorystyki, dodanie ciekawych filtrów, fotomontaże

grafikę fotografii na prywatny, niemarketingowy użytek

grafikę wktorową przeznaczoną do druku: ulotek, wizytówek, plakatów, papieru firmowego
60,00 zł / h

Zamów grafikę za pośrednictwem e-maila lub na allegro i opisz nam co chciałbyś uzyskać, do czego będzie wykorzystana grafika, prześlij nam ewentualny materiał do obróbki.


Jeśli Twoja grafika jest niestandardowa, wyceniamy Twoje zamówienie.

W ciagu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendy i święta) tworzymy projekt Twojej grafiki, który po opatrzeniu znakiem wodnym przesyłam do Ciebie w celu weryfikacji. Nanosimy poprawki zgodnie z Twoimi wytcznymi.

Po ostatecznym zatwierdzeniu grafiki i zaksiegowaniu wpłaty na allegro lub koncie bankowym przesyłamy Ci odblokowaną grafikę. Na życzenie klienta możemy zawrzeć umowę o przeniesieniu praw autorskich.

Uwaga!

Projekty zakupione poza allegro są przyjmowane do realizacji po wpłacie zaliczki na konto bankowe w wysokości 50% ich wartości.

Przy dużym obciążeniu zamówień zdarza się, że projket wykonywany jest z opóźnieniem, jednak o takich sytuacjach staramy się informować na bieżąco.

grafika reklamowa 60 zł/h
projekt wizytówki jednostronnej 30 zł
projekt wizytówki dwustronnej 40 zł
projekt ulotki jednostronnej 50 zł
projekt ulotki dwustronnej 70 zł
projekt ulotki składanej (4-strony) 100 zł
projekt ulotki składanej (6-stron) 150 zł
projekt plakatu 60 zł
Dane kontaktowe:
TR
ul. Czarnoleska 45
58-500 Jelenia Góra
tel: 696 451 701
e-mail: chomahamowska@gmail.com© 2016 TwojaReklama

ALLEGRO
FACEBOOK