TwojaReklama

LOGO / LOGOTYP

responsywne strony internetowe

CO OTRZYMUJESZ


responsywna strona www

NOWOCZESNY DESIGN

Nasze logo wykonujemy według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie a jednocześnie oryginalne - nie takie jak wszystkie.

responsywna strona www

MASZ WYBÓR

W cenie logo otrzymujesz 3 propozycje wizualne, które możesz poprawiać aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

responsywna strona www

GOTOWE LOGO

W końcowej wersji otrzymasz od nas pliki w formacie .jpg, .png, .pdf na życzenie wysyłamy pliki otwarte w .cdr oraz dodatkowe.

responsywna strona www

NISKIE CENY

Logo wykonujemy w dwóch ofertach. To ty decydujesz ile chcesz zapłacić za logo i jakie pliki są Ci potrzebne. Nie płacisz za grafiki, których nie użyjesz.

JAK ZAMÓWIĆ LOGO


strona internetowa

Kup logo na Allegro lub za pośrednictwem e-maila. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam wizję Twojego logo. Napisz nam czego ma dotyczyć, w jakim ma być utrzymane stylu i kolorystyce. Jaki ma widnieć napis i czy oprócz napisu ma pojawić się grafika. Jeśli tak to jaka. Jeśli posiadasz jakieś materiały poglądowe, to też prosimy o ich przesłanie.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendny i święta) przygotujemy projekt Twojego logo wykonany w trzech różnych wersjach zapisane w formatach *jpg.

Po wybraniu jednego loga z przedstawionej oferty, jest jeszcze trzykrotna możliwość korekty projektu. Przygotowanie kolejnego loga jest odpłatne.

strona internetowa

Po zatwierdzeniu ostatecznego wyglądu loga i zaksięgowaniu wpłaty na allegro lub koncie bankowym, przesyłamy Ci logo/logotyp we wszystkich przedstawionych w ofercie formatach.

CENNIK


LOGO DO WYKORZYTANIA W INTERNECIE

  • Formaty .jpg, .png: 60,00 zł

LOGO DO WYKORZYTANIA W INTERNECIE ORAZ DRUKU

  • Formaty .jpg, .png, .pdf: 120,00 zł

PORTFOLIONASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale również i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 8 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych prac.


ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonującym. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość.