LOGO
INDYWIDUALNE SZABLONY    |    SZABLONY AUKCJI   |    SZABLONY WWW   |    STRONY WWW   |    LOGO   |    GRAFIKA
.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

3 propozycje wizualne

3 poprawki klienta wliczone w cenę

logo zapisane w formacie grafiki rastrowej .jpg, .png

logo zapisane w formacie .jpg przy rozdzielczości 300 dpi

umowę o przeniesieniu praw autorskich na życzenie klienta przesłana pocztą

na specjalne życzenie klienta logo może być zapisane w innych nie wymienionych powyżej formatach
50,00 zł

3 propozycje wizualne

3 poprawki klienta wliczone w cenę

logo zapisane w formacie grafiki wektorowej .cdr, .pdf

logo zapisane w formacie grafiki rastrowej .jpg, .png w rozdzilczości 72 i 300 DPI

umowę o przeniesieniu praw autorskich na życzenie klienta przesłana pocztą

na specjalne życzenie klienta logo może być zapisane w innych nie wymienionych powyżej formatach
100,00 zł

Kup logo na allegro lub z pośrednictwem e-maila. Skontaktuj się z nami e-mailem i przedstaw nam wizję Twojego logo. Napisz nam czego ma dotyczyć logo, w jakim ma być utrzymane stylu i kolorystyce. Jaki ma widnieć napis i czy oprócz napisu ma pojawić się grafika.Jeśli tak to jaka. Jeśli posiadasz jakieś materiały poglądowe, to też prosimy o ich przesłanie.

W ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendny i święta) przygotujemy projekt Twojego logo wykonany w trzech różnych wersjach zapisane w formatach *jpg.


Po wybraniu jednego loga z przedstawionej oferty, jest jeszcze trzykrotna możliwość korekty projektu. Przygotowanie kolejnego loga jest odpłatne.


Po zatwierdzeniu ostatecznego wyglądu loga i zaksięgowaniu wpłaty na allegro lub koncie bankowym, przesyłamy Ci logo/logotyp we wszystkich przedstawionych w ofercie formatach.


Uwaga!

Projekty logo zakupione poza allegro są przyjmowane do realizacji po wpłacie zaliczki na konto bankowe w wysokości 50% wartości logo.

Przy dużym obciążeniu zamówień zdarza się, że projket wykonywany jest z opóźnieniem, jednak o takich sytuacjach staramy się informować na bieżąco.

W przypadku nie zaakceptowania wszystkich oferowanych projektów, również po trzykrotnej korekcie, koszt każdego następnego projektu to 20 złotych.

Dane kontaktowe:
TR
ul. Czarnoleska 45
58-500 Jelenia Góra
tel: 696 451 701
e-mail: chomahamowska@gmail.com© 2016 TwojaReklama

ALLEGRO
FACEBOOK