plakaty

PLAKATY
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ:


PLAKAT PROJEKT GRAFICZNY

Duże wydarzenie w Twojej firmie? Masz coś ważnego do wypromowania? Najlepszym sposobem są plakaty lub duże banery - u nas też możesz je zaprojektować tak aby nikt ich nie ominął :)

CO OTRZYMASZ:

CENA: 100,00 zł

JAK ZAMÓWIĆ PLAKAT


strona internetowa

Zamów projekt plakatu za pośrednictwem e-maila - opisz nam co chciałbyś uzyskać, jakiego wydarzenia ma dotyczyć plakat, prześlij nam ewentualny materiały graficzne - logo.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych tworzymy projekt, który po opatrzeniu znakiem wodnym przesyłam do Ciebie w celu weryfikacji. Nanosimy poprawki zgodnie z Twoimi wytycznymi.

strona internetowa

Po ostatecznym zatwierdzeniu wyglądu plakatu i zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym przesyłamy Ci plik gotowy do druku.

PORTFOLIO
NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:

KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale równiez i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 10 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych prac.
ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonujący. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość...
TwojaReklama
© 2011 - 2020 TwojaReklama. All rights reserved.