RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

responsywne strony internetowe

CO NAS WYRÓŻNIA


responsywna strona www

RESPOSNSYWNOŚĆ (RWD)

Strona jest wyświetlana poprawne na urządzeniach mobilnych. Co raz częściej korzystamy ze smartfonów, tabletów i laptopów dlatego tak ważne jest żeby również tam strony były wygodne do przeglądania.

responsywna strona www

NOWOCZESNY DESIGN

Wykonujemy projekty według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie a jednocześnie oryginalne - nie takie jak wszystkie. Staramy się wyróżnić Twoją firmę i dopasować design do Twojego profilu działalności.

responsywna strona www

SZYBKIE ŁADOWANIE

Nie irytuj swoich potencjalnych klientów ! Wolno ładująca się strona zniechęca do jej przeglądania. Dlatego staramy się projektować tak strony aby szybciutko ładowały się na urządzeniach z których korzystają internauci.

responsywna strona www

DODATKI DO STRONY

Galerie, formularze, mapy, wtyczki do portali społecznościowych to wszystko powoduje że Twoja strona jest nietypowa. Możesz dowolnie wybierać dodatki do strony na różnych etapach jej budowy.

responsywna strona www

WSPARCIE TECHNICZNE

Każdy z naszych klientów zawsze może liczyć na naszą pomoc. Wiem, że nie każdy jest informatykiem i nie każdy ma ochotę zajmować się "jeszcze" stroną internetową. Dlatego zawsze staramy się pomóc naszym klientom, oferujemy również aktualizacje stron internetowych.

responsywna strona www

TRANSPARENTNOŚĆ I NISKIE CENY

Ceny naszych stron są dopasowane do ich wielkości. Każdy nasz projekt jest wyceniany przed jego realizacją. Nie narzucamy z góry rozwiązań dla Twojej strony tak aby podbić jej wartość. To Ty decydujesz ile chcesz zapłacić za stronę.

JAK ZAMÓWIĆ STRONĘ WWW


strona internetowa

Zamów stronę wysyłając do nas wiadomośc e-mail. Przedstaw nam wizję Twojej strony, przyślij materiał poglądowy. Opisz jaka interesuje Cię kolorystyka, w jakim stylu chciałbyś aby była Twoja strona. Wstępnie wycenimy stronę.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych przygotujemy projekt Twojej strony. Termin ten biegnie od zaksiegowania zaliczki w kwocie 150 zł. Jest to też dobry moment na zebranie materiałów, które będą zamieszczone na stronie tj. teksty, zdjęcia, cenniki itp..

strona internetowa

Przesyłamy Ci wstępny projekt strony. Na tym etapie możesz jeszcze modyfikować wygląd twojej strony. Po uwzględnieniu wszystkich Twoich uwag przygotowujemy dla Ciebie projekt końcowy. Po jego zatwierdzeniu zaczynamy kodować stronę.

strona internetowa

Okres tworzenia strony jest uzależniony od rodzaju strony oraz szybkości nadsyłanych materiałów przez klienta. Cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z klientem co umożliwia śledzenie na bieżąco procesu powstawania strony.

strona internetowa

Po wpłacie na konto ustalonej wcześniej kwoty prześlemy na podany przez klienta adres e-mail stronę wraz z grafiką oraz wszystkimi plikami. Na życzenie stronę możemy umieścić na serwerze.

strona internetowa

W terminie 3 dni roboczych od dnia przesłanie strony klient ma możliwość zgłoszenia jednorazowo ewentualnych poprawek. Po tym terminie wszystkie poprawki będą traktowane jako aktualizacje płatne wg cennika.

CENNIK


PAKIET PODSTAWOWY

 • projekt strony internetowej: 150,00zł
 • strona główna: 130,00zł
 • podstrona: 40,00zł
 • galeria zdjęć: od 60,00zł
 • formatowanie treści: 40,00zł
 • formatowanie fotografii: 40,00zł
 • CMS - system zarządzania treścią: 500,00zł - 1200,00zł

DODATKOWE USŁUGI

 • umieszczenie strony na serwerze klienta: 40,00zł
 • pośrednictwo w zakupie domeny: 40,00zł + koszt domeny
 • pośrednictwo w zakupie serwera: 40,00zł + koszt serwera
 • aktualizacja strony: od 30,00zł
 • instalacja certyfikatu SSL: od 50,00zł
 • przeniesie domeny i serwera: 50,00zł
 • powiązanie strony z Google Analytics: 80,00zł

DODATKI DO STRONY

 • favicon: 30,00zł
 • licznik wejść na stronę: 30,00zł
 • formularz kontaktowy: 40,00zł
 • interaktywna mapa dojazdu: 30,00zł
 • wtyczka do portali społecznościowych: 30,00zł
 • dynamiczne menu: 50,00zł
 • umieszczenie plików pdf, word, xls do pobrania: 30,00zł
 • umieszczenie filmiku: 30,00zł

DODATKOWE USŁUGI

 • formularz zamówienia: od 90,00zł
 • slider: od 60,00zł
 • logo: 60,00zł
 • kotwica: 20,00zł
 • informacja cookis: 20,00zł
 • logowanie: 40,00zł
 • pływająca ramka: 40,00zł
 • subskrypcja: 30,00zł

PORTFOLIO


Manufaktura w Bolesławcu

Tym razem mieliśmy przyjemność pracy z przedstawicielem sprzedaży Manufaktury w Bolesławcu na Norwegię. Podziwiamy zaangażowanie, pomysły i niezłomność naszych klientów :)

Strona została wykonana z wykorzystaniem z zdjęć producenta i chyba nie trzeba pisać, że zarówno produkt jak i zdjęcia są genialne.

Łatwy dostęp do strony zapewnia przejrzysty CMS - system zarządzania treścią - stworzony przez polską firmę QUICK.CMS. Dzięki niemu administrator strony, może w łatwy sposób ją aktualizować - bez konieczności znajmości języka HTML.

Wszystkie nasze strony są responsywne. RWD zapewnia, iż strona dostosowuje się do wszystkich urządzeń na których jest wyświetlana.

Strona jest jednocześnie katalogiem - dlatego znajduje się tam wiele katalogów prezentujących szeroką ofertę producenta. Katalogi PDF zostały skompresowane tak aby szybko otwierały się na stronie. Umieściliśmy również kilka filmików, które przybliżają proces tworzenia wyrobów Manufaktury w Bolesławcu.

Nawigacja na stronie jest czytelna, a boczne ikonki łączące stronę z socialmedia są zawsze pod ręką :)

październik 2019r.

Słuchamy naszych klientów.

Decydując się na naszą ofertę masz gwarancję, że zostaniesz wysłuchany. Nasze projekty wykonujemy do pełnej akceptacji naszych klientów. Jeśli masz swój projekt i chcesz abyśmy go odzwierciedlili - nie ma problemu! U nas nie usłyszysz: tak się nie da...

Ostatnia nasza strona została stworzona dla firmy zajmującej się kogeneracją. Strona miała być jednocześnie ofertą, przygotowaną przez właściciela, którą łatwo można wydrukować. Tak też zrobiliśmy. Strona została wykonana w stylu one page. Taki typ strony jest idealnym sposobem na umieszczenie w internecie wizytówki swojej firmy oraz łatwej do wydruku oferty. Mała ikonka w dolnym prawym rogu ułatwia jej wydrukowanie.

Zastosowaliśmy tutaj również RWD, strona jest responsywna i świetnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych.

Dodatkowym i ważnym elementem strony jest połączenie jej z Google Analytics, aby w łatwy i pełny sposób analizować swoją stronę.

Nasza praca polegała również na stworzeniu skrzynki e-mailowej która podkreśla profesjonalizm firmy. Zajęliśmy się również przeniesieniem serwera i domeny na inny, bardziej atrakcyjny cenowo serwer. Ważnym elementem zabezpieczającym stronę jest zainstalowanie certyfikatu SSL, który również dodaje kilka punktów przy pozycjonowaniu strony.

wrzesień 2019r.

Najlepszy elektryk w Jeleniej Górze

Nasza ostatnie realizacja strony internetowej została wykonana dla firmy Alfatech.

Strona została wykonana w stylu one page. Taki typ strony jest idealnym sposobem na umieszczenie w internecie wizytówki swojej firmy, która jest łatwa do zapamiętania dla Twoich klientów i jednoczesne przekazuje im tylko najważniejsze informacje.

Strona internetowa wykonana jest w najnowszej technologii RWD, świetnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych, jest responsywna. Przy mniejszych urządzeniach menu zmienia się w hamburgera co ułatwia samą nawigację.

Kolejnym elementem jaki został zastosowany dla tego projektu to loading page. Przy skrolowaniu strony kolejne elementy, które pojawiają się nam na ekranie są animowane co powoduje, iż przeglądanie Twojej strony nie jest nudne.

Warto zwrócić uwagę, iż logo które pojawiło się na stronie jest również naszego autorstwa.

Kolory oraz grafika strony sprawiają, że wpisuje się ona w obecne trendy i nie pozostaje w tyle za konkurencją.

sierpień 2019r.

Dobra energia od Maitri :)

Nowoczesna strona internetowa dla gabinetu terapii naturalnych Maitri.

Strona internetowa wykonana jest w najnowszej technologii RWD, świetnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych, jest responsywna. Przy mniejszych urządzeniach menu zmienia się w hamburgera co ułatwia samą nawigację.

Pomimo bardzo szerokiej oferty bardzo łatwo jest się odnaleźć na stronie i znaleźć interesujący nas temat. Oferta została rozpisana na kafelki, które po kliknięciu prezentują się ciekawą animacją.

Duża ilość zdjęć nie spowodowała, iż strona się wolniej ładuje. Grafika została zoptymalizowana tak aby nie wpłyną na jakość strony.

czerwiec 2019r.

Dobry projekt - warsztaty polskiego designu

To już kolejna strona internetowa przygotowana specjalnie pod projekt artystyczny i kolejny raz współpracujemy z Przystanią Twórczą w Cieplicach.

Bardzo intuicyjna i klarowna strona, która ma na celu szybkie odnalezienie wydarzeń i informacji na ich temat.

Od strony technicznej warto wspomnieć o tym, iż strona wyposażona jest w panel administracyjny (CMS) dzięki któremu administrator strony bez problemu może ją aktualizować bez znajomości języka HMLT/CSS. Witryna dopasowuje się do urządzeń mobilnych (RWD), co sprawia że jest mobilfrendly. Strona www wykonana na oprogramowaniu quick.cms.

Grafika do strony też została przygotowana przez nas - jest wesoła i oryginalna - dzięki temu cały projekt wyróżnia się również estetyczną i ciekawą oprawą graficzną.

czerwiec 2019r.

30. ro(c)k bez kurtyny

Strona internetowa wykonana na oprogramowaniu quick.cms.

Administrator strony dzięki prostemu i intuicyjnemu panelowi, może z łatwością edytować stronę dodając teksty oraz zdjęcia bez znajomości języka HTML.

Zoptymalizowany kod strony sprawia, że ładuje się ona szybko. Strona przygotowana również pod urządzenia mobilne, zdjęcia, teksty, menu zmieniają swój wygląd przy załadowaniu na smartofonach co ułatwia nawigację i pobieranie informacji.

marzec 2019r.

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale również i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 8 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy twOrzeniu nowych prac.


ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonującym. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość.