STRONY INTERNETOWE
INDYWIDUALNE SZABLONY    |    SZABLONY AUKCJI   |    SZABLONY WWW   |    STRONY WWW   |    LOGO   |    GRAFIKA
.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

PAKIET PODSTAWOWY

projekt strony internetowej 140 zł
wykonanie strony głównej 120 zł
każda kolejna podstrona 30 zł
galeria zdjęć 50 zł
formatowanie treści 30 zł
formatowanie fotografii 30 zł
grafika do strony 60 zł/h


DODATKI DO STRONY


favicon 20 zł
licznik wejść na stronę 20 zł
formularz kontaktowy 30 zł
mapa dojazdu 20 zł
wtyczka do portali społecznościowych 30 zł
dynamiczne menu 40 zł
umieszczenie plików pdf, word, xls do pobrania 20 zł
umieszczenie filmiku 20 zł
formularz zamówienia od 80 zł
formularz rezerwacji od 80 zł


DODATKOWE USŁUGI


umieszczenie strony na serwerze klienta 30 zł
pośrednictwo w zakupie domeny internetowej 30 zł - 120 zł/ 1 rok
pośrednictwo w odnowienie domeny po roku czasu 60 zł-170 zł/ 1 rok
pośrednictwo w zakupie serwera 60 zł - 100 zł/ 1 rok
pośrednictwo w odnowieniu serwera 60 zł - 100 zł/ 1 rok
aktualizacja strony od 20 zł

Zamów stronę wysyłając do nas wiadomośc e-mail. Przedstaw nam wizję Twojej strony, przyślij materiał poglądowy. Opisz jaka interesuje Cię kolorystyka, w jakim stylu chciałbyś aby była Twoja strona. Wstępnie wycenimy stronę.


W ciągu 5 dni roboczych przygotujemy projekt Twojej strony. Termin ten biegnie od zaksiegowania zaliczki w kwocie 140 zł. Jest to też dobry moment na zebranie materiałów, które będą zamieszczone na stronie tj. teksty, zdjęcia, cenniki itp.


Przesyłamy Ci wstępny projekt strony. Na tym etapie możesz jeszcze modyfikować wygląd twojej strony. Po uwzględnieniu wszystkich Twoich uwag przygotowujemy dla Ciebie projekt końcowy. Po jego zatwierdzeniu zaczynamy tworzyć stronę.


Okres tworzenia strony jest uzależniony od rodzaju strony oraz szybkości nadsyłanych materiałów przez klienta. Cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z klientem co umożliwia śledzenie na bieżąco procesu powstawania strony.


Po wpłacie na konto ustalonej wcześniej kwoty prześlemy na podany przez klienta adres e-mail stronę wraz z grafiką oraz wszystkimi plikami. Na życzenie stronę możemy umieścić na serwerze.


W terminie 3 dni roboczych od dnia przesłanie strony klient ma możliwość zgłoszenia jednorazowo ewentualnych poprawek. Po tym terminie wszystkie poprawki będą traktowane jako aktualizacje płatne wg cennika.


Uwaga!

Na etapie projketowania Twojej strony internetowej, zawsze istnieje możliwość konsultowania i wdrażania nowych pomysłów.

Przy dużym obciążeniu zamówień zdarza się, że projket wykonywany jest z opóźnieniem, jednak o takich sytuacjach staramy się informować na bieżąco.

Kancelaria Finansowa

Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. W pełnym zakresie obsługujemy także klienta indywidualnego.

Przycup w Dolinie

Restauracja i Dom Weselny Przypcup w Dolinie położona jest w malowniczym miejscu u stóp Karkonoszy w Radomierzu zaledwie 10 km od Jeleniej Góry.

tgjsystem

TGJ SYSTEM jest profesjonalnym importerem silników do łodzi. Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w produkcji elektrycznych przyczepnych silników typu Trolling i opracowaliśmy markę charakteryzującą się wysokimi parametrami jakościowymi.

Frog

Firma FROG powstała w roku 2005. Od samego początku działa w branży odzieżowej. Od roku 2009 rozszerzyła swoją działalność o branżę obuwniczą. Od maja 2014 roku firma FROG rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż internetową.

Cathy Catering - Diet

Cathy Catering DIET oferuje wyżywienie całodzienne w postaci 5 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji lub częściowe (3 dowolne posiłki). Istnieje możliwość wykluczenia z diety nietolerowanych przez Ciebie produktów oraz przygotowania diety zgodnie ze wskazówkami Twojego trenera personalnego lub lekarza.

Apartament Vanessa

Komfortowe mieszkanie z dużą kuchnią umeblowane w bardzo rodzinnym stylu - oferuje Państwu dużo miejsca do wypoczynku po aktywnie spędzonym dniu. Służymy zawsze pomocą przy organizowaniu wyjazdów na narty, wyborze stoków narciarskich oraz przy uzyskaniu informacji o warunkach narciarskich w okolicy.

Salon Kosmetyki Samochodowej

Firma powstała w roku 1990. Sprzęt do pracy był sprowadzony z kosmetyki z Niemiec i stamtąd też wziął się pomysł. I tak powstał pierwszy salon kosmetyki samochodowej w Jeleniej Górze.

Cathy Catering

Naszą firmę łączą dwie pasje: gotowanie i podróże. Dzięki temu możemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem w doborze smaku.

Pizzernia Rucola

Rucola to miejsce, które otworzyliśmy z pasji do kuchni włoskiej i jej niepowtarzanych smaków. Dzięki zapachowi świeżej bazylii chcemy zaoferować Państwu kawałek słonecznej Italii.

Pielęgnacja Terenów Zielonych

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, od 7 lat działającą na lokalnym rynku. Specjalizujemy się w profesjonalnym utrzymaniu terenów zielonych, ogrodów i parków.

Biuro Rachunkowe TAKS

Biuro Rachunkowe TAKS oferuje Państwu szeroki zakres usług, zapewnia kompleksowe doradztwo rachunkowo-finansowe oraz pełną księgowość.

Stajnia Rybnica

Stajnia w Rybnicy jest położona w bardzo malowniczej miejscowości, oprócz jazd rekreacyjnych oferuje pensjonat dla koni.

Garden Party Catering

Firma usługami cateringowymi zajmuje się od 2004 roku i przez ten czas zgromadziła wokół siebie grono zadowolonych klientów.

Centrum Edukacji Diagnozy i Rozwoju

Centrum Edukacji Diagnozy i Rozwoju jest ośrodkiem edukacyjno-diagnostycznym, który wspomaga rozwój dzieci poprzez naukę i zabawę.

Szewc - specjalistyczny zakład naprawy obuwia

Specjalistyczny zakład naprawy obuwia “Szewc” zajmuje się usługami szewskimi i kaletniczymi w zakresie szycia, naprawy i renowacji wyrobów skórzanych.

DETAL Projektowanie i realizacja Marta Pyrcz

Specjalizujemy się w projektach, remontach, modernizacjach obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnych, przemysłowych, również tych objętych ochroną zabytków.

Figa z makiem

Usługami cateringowymi zajmujemy się od 2004 roku i przez ten czas zgromadziliśmy wokół siebie grono zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy do dnia dzisiejszego.

Global Trade Fox

Jesteśmy międzynarodową firmą konsultingową, która zajmuje się działalnością w zakresie sprzedaży towarów i usług oraz import i eksport, a także robotami budowlanymi.

Lombard UNITEN

Chwilówki to doskonały sposób na zdobycie pieniędzy bez konieczności wskazywania ich przeznaczenia.

Samochód Ślubny

Pojazd ślubny najczęściej prowadzony jest przez świadka, kogoś z rodziny lub też nierzadko zawodowego szofera, który wynajęty został wraz z pojazdem z profesjonalnej wypożyczalni.

Sklep filmowy

Oferta Sklepu Filmowego to kilkanaście tysięcy atrakcyjnych tytułów.

Centrum Ogrodnicze WIK-TOR

Centrum Ogrodnicze WIK-TOR jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1989 roku, w tej chwili oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów.

M&W7Życzeń

Organizacja, koordynacja ślubu i wesela, imprezy firmowe oraz przyjęcia rodzinne - to niektóre z usług które oferuje firma M&W7Życzń

Zielona Mamba

Zielona Mamba to nie tylko świetne czeskie piwo ale i smaczne jedzenie. Lokal w Oławie zaprasza swoich gości.

ATL Polska

ATL Polska zajmuje się dystrybucją druków bezadresowych oraz kolportażem ulotek, katalogów i innych materiałów drukowanych.

Wrocławski Kwintet Dęty

Wrocławski Kwintet Dęty to grupa wyspecjalizowanych muzyków, którzy swoimi występami uświetniają ważne wydarzenia i uroczystości.

Dane kontaktowe:
TR
ul. Czarnoleska 45
58-500 Jelenia Góra
tel: 696 451 701
e-mail: chomahamowska@gmail.com© 2016 TwojaReklama

ALLEGRO
FACEBOOK