TwojaReklama

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

responsywne strony internetowe

CO NAS WYRÓŻNIA


responsywna strona www

RESPOSNSYWNOŚĆ (RWD)

Strona jest wyświetlana poprawne na urządzeniach mobilnych. Co raz częściej korzystamy ze smartfonów, tabletów i laptopów dlatego tak ważne jest żeby również tam strony były wygodne do przeglądania.

responsywna strona www

NOWOCZESNY DESIGN

Wykonujemy projekty według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie a jednocześnie oryginalne - nie takie jak wszystkie. Staramy się wyróżnić Twoją firmę i dopasować design do Twojego profilu działalności.

responsywna strona www

SZYBKIE ŁADOWANIE

Nie irytuj swoich potencjalnych klientów ! Wolno ładująca się strona zniechęca do jej przeglądania. Dlatego staramy się projektować tak strony aby szybciutko ładowały się na urządzeniach z których korzystają internauci.

responsywna strona www

DODATKI DO STRONY

Galerie, formularze, mapy, wtyczki do portali społecznościowych to wszystko powoduje że Twoja strona jest nietypowa. Możesz dowolnie wybierać dodatki do strony na różnych etapach jej budowy.

responsywna strona www

WSPARCIE TECHNICZNE

Każdy z naszych klientów zawsze może liczyć na naszą pomoc. Wiem, że nie każdy jest informatykiem i nie każdy ma ochotę zajmować się "jeszcze" stroną internetową. Dlatego zawsze staramy się pomóc naszym klientom, oferujemy również aktualizacje stron internetowych.

responsywna strona www

TRANSPARENTNOŚĆ I NISKIE CENY

Ceny naszych stron są dopasowane do ich wielkości. Każdy nasz projekt jest wyceniany przed jego realizacją. Nie narzucamy z góry rozwiązań dla Twojej strony tak aby podbić jej wartość. To Ty decydujesz ile chcesz zapłacić za stronę.

JAK ZAMÓWIĆ STRONĘ WWW


strona internetowa

Zamów stronę wysyłając do nas wiadomośc e-mail. Przedstaw nam wizję Twojej strony, przyślij materiał poglądowy. Opisz jaka interesuje Cię kolorystyka, w jakim stylu chciałbyś aby była Twoja strona. Wstępnie wycenimy stronę.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych przygotujemy projekt Twojej strony. Termin ten biegnie od zaksiegowania zaliczki w kwocie 150 zł. Jest to też dobry moment na zebranie materiałów, które będą zamieszczone na stronie tj. teksty, zdjęcia, cenniki itp..

strona internetowa

Przesyłamy Ci wstępny projekt strony. Na tym etapie możesz jeszcze modyfikować wygląd twojej strony. Po uwzględnieniu wszystkich Twoich uwag przygotowujemy dla Ciebie projekt końcowy. Po jego zatwierdzeniu zaczynamy kodować stronę.

strona internetowa

Okres tworzenia strony jest uzależniony od rodzaju strony oraz szybkości nadsyłanych materiałów przez klienta. Cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z klientem co umożliwia śledzenie na bieżąco procesu powstawania strony.

strona internetowa

Po wpłacie na konto ustalonej wcześniej kwoty prześlemy na podany przez klienta adres e-mail stronę wraz z grafiką oraz wszystkimi plikami. Na życzenie stronę możemy umieścić na serwerze.

strona internetowa

W terminie 3 dni roboczych od dnia przesłanie strony klient ma możliwość zgłoszenia jednorazowo ewentualnych poprawek. Po tym terminie wszystkie poprawki będą traktowane jako aktualizacje płatne wg cennika.

CENNIK


PAKIET PODSTAWOWY

 • projekt strony internetowej: 150,00zł
 • strona główna: 130,00zł
 • podstrona: 40,00zł
 • galeria zdjęć: od 60,00zł
 • formatowanie treści: 40,00zł
 • formatowanie fotografii: 40,00zł
 • CMS - system zarządzania treścią: 700,00zł

DODATKOWE USŁUGI

 • umieszczenie strony na serwerze klienta: 40,00zł
 • pośrednictwo w zakupie domeny: 40,00zł + koszt domeny
 • pośrednictwo w zakupie serwera: 40,00zł + koszt serwera
 • aktualizacja strony: od 30,00zł
 • instalacja certyfikatu SSL: od 50,00zł
 • przeniesie domeny i serwera: 50,00zł

DODATKI DO STRONY

 • favicon: 30,00zł
 • licznik wejść na stronę: 30,00zł
 • formularz kontaktowy: 40,00zł
 • interaktywna mapa dojazdu: 30,00zł
 • wtyczka do portali społecznościowych: 30,00zł
 • dynamiczne menu: 50,00zł
 • umieszczenie plików pdf, word, xls do pobrania: 30,00zł

DODATKOWE USŁUGI

 • umieszczenie filmiku: 30,00zł
 • formularz zamówienia: od 90,00zł
 • slider: od 60,00zł
 • logo: 60,00zł
 • kotwica: 20,00zł
 • informacja cookis: 20,00zł
 • utworzenie adresu e-mail: 20,00zł

PORTFOLIO


Rest Finance

Nowoczesna, responsywna strona internetowa dla Rest Finance - Kancelarii Finansowej z siedzibą w Nysie. Cała oferta biznesowa opisana i opatrzona ciekawymi zdjęciami oraz grafikami.

Bardzo intuicyjny układ strony powoduje, iż klienci nie błądzą w poszukiwaniu odpowiedniego produktu. Umieszczony formularz kontaktowy w zakładce kontakt, umożliwia w szybki sposób zadać pytania dotyczące wybranej oferty.

Ciekawym i przyciągającym wzrok odwiedzającego witrynę, jest slider, umieszczony na stronie głównej.

październik 2018r.

Event&Wedding Designer

Strona w stylu skandynawskim. Troszkę odbiegająca od stron, na które jest teraz moda ale dzięki temu oryginalna i charakterystyczna.

Strona internetowa jest responsywna, dopasowuje się do wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych. Pomimo, że zmienia się jej układ, jej styl został zachowany.

czerwiec 2018r.

Megasolar

Responsywna strona www, wykonana dla firmy sprzedające sauny. Pomimo nowoczesnego designu strona dzięki zdjęciom i dodatkom kolorystycznym jest ciepła i przyjemna.

Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie interaktywnej mapki w stopce - co ułatwia zainteresowanym klientom szybka lokalizację firmy.

Również wysuwane linki do Allegro, OLX i Facebooka powodują że osoba przeglądają stronę ma wszystko za jednym kliknięciem.

marzec 2018r.

DOBOSZ

Salon kosmetyki samochodowej oraz automatyczna pralnia dywanów. Dwie działalności pod jedną stroną. Oszczędność miejsca i pieniędzy. Bardzo prosta i intuicyjna strona.

Witryna dla salonu kosmetyki samochodowej jest wykonana po raz drugi - teraz jest responsywna i w nowoczesnym, minimalistycznym designie.

marzec 2018r.

Ekofarma Rybnica

Nowoczesna strona internetowa dla Ekofarmy Rybnica. Strona jest wykonana w najnowszej technologii, świetnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych, jest responsywna.

Pomimo bardzo szerokiej oferty bardzo łatwo jest się odnaleźć na stronie i znaleźć interesujący nas temat.

Dzięki dużej ilości dodatków kolorystycznych oraz zdjęć sprawia wrażenie bardzo dynamicznej i wesołej. Strona jest skierowana do dzieci i ich rodziców więc dobór kolorów jest tu bardzo istotny.

Wysuwane linki do Facebooka i Instagrama powodują, że osoba przeglądająca stronę ma wszystko za jednym kliknięciem.

grudzień 2017r.

Salon Urody "Agnieszka"

Strona internetowa dla salonu urody też musi być piękna. Witryna wykonana w nowoczesnym minimalistycznym stylu - wydaje się czysta i sterylna - tak jak powinno być w salonie urody. Jednocześnie delikatne zdjęcia sprawiają, że jej przeglądanie jest przyjemne dla oka.

Strona jest bardzo rozbudowana ale też bardzo dobrze przemyślana. W łatwy sposób można dotrzeć do wszystkich opisów zabiegów, filmów czy galerii prezentującej efekty wykonanych prac.

Wysuwane linki do Facebooka, Instagrama i YouTube powodują, że osoba przeglądają stronę ma wszystko za jednym kliknięciem.

Stronę aktualizujemy na bieżąco.

listopad 2017r.

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale również i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 8 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy twOrzeniu nowych prac.


ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonującym. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość.