TwojaReklama

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

responsywne strony internetowe

CO NAS WYRÓŻNIA


responsywna strona www

RESPOSNSYWNOŚĆ (RWD)

Strona jest wyświetlana poprawne na urządzeniach mobilnych. Co raz częściej korzystamy ze smartfonów, tabletów i laptopów dlatego tak ważne jest żeby również tam strony były wygodne do przeglądania.

responsywna strona www

NOWOCZESNY DESIGN

Wykonujemy projekty według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie a jednocześnie oryginalne - nie takie jak wszystkie. Staramy się wyróżnić Twoją firmę i dopasować design do Twojego profilu działalności.

responsywna strona www

SZYBKIE ŁADOWANIE

Nie irytuj swoich potencjalnych klientów ! Wolno ładująca się strona zniechęca do jej przeglądania. Dlatego staramy się projektować tak strony aby szybciutko ładowały się na urządzeniach z których korzystają internauci.

responsywna strona www

DODATKI DO STRONY

Galerie, formularze, mapy, wtyczki do portali społecznościowych to wszystko powoduje że Twoja strona jest nietypowa. Możesz dowolnie wybierać dodatki do strony na różnych etapach jej budowy.

responsywna strona www

WSPARCIE TECHNICZNE

Każdy z naszych klientów zawsze może liczyć na naszą pomoc. Wiem, że nie każdy jest informatykiem i nie każdy ma ochotę zajmować się "jeszcze" stroną internetową. Dlatego zawsze staramy się pomóc naszym klientom, oferujemy również aktualizacje stron internetowych.

responsywna strona www

TRANSPARENTNOŚĆ I NISKIE CENY

Ceny naszych stron są dopasowane do ich wielkości. Każdy nasz projekt jest wyceniany przed jego realizacją. Nie narzucamy z góry rozwiązań dla Twojej strony tak aby podbić jej wartość. To Ty decydujesz ile chcesz zapłacić za stronę.

JAK ZAMÓWIĆ STRONĘ WWW


strona internetowa

Zamów stronę wysyłając do nas wiadomośc e-mail. Przedstaw nam wizję Twojej strony, przyślij materiał poglądowy. Opisz jaka interesuje Cię kolorystyka, w jakim stylu chciałbyś aby była Twoja strona. Wstępnie wycenimy stronę.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych przygotujemy projekt Twojej strony. Termin ten biegnie od zaksiegowania zaliczki w kwocie 150 zł. Jest to też dobry moment na zebranie materiałów, które będą zamieszczone na stronie tj. teksty, zdjęcia, cenniki itp..

strona internetowa

Przesyłamy Ci wstępny projekt strony. Na tym etapie możesz jeszcze modyfikować wygląd twojej strony. Po uwzględnieniu wszystkich Twoich uwag przygotowujemy dla Ciebie projekt końcowy. Po jego zatwierdzeniu zaczynamy kodować stronę.

strona internetowa

Okres tworzenia strony jest uzależniony od rodzaju strony oraz szybkości nadsyłanych materiałów przez klienta. Cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z klientem co umożliwia śledzenie na bieżąco procesu powstawania strony.

strona internetowa

Po wpłacie na konto ustalonej wcześniej kwoty prześlemy na podany przez klienta adres e-mail stronę wraz z grafiką oraz wszystkimi plikami. Na życzenie stronę możemy umieścić na serwerze.

strona internetowa

W terminie 3 dni roboczych od dnia przesłanie strony klient ma możliwość zgłoszenia jednorazowo ewentualnych poprawek. Po tym terminie wszystkie poprawki będą traktowane jako aktualizacje płatne wg cennika.

CENNIK


PAKIET PODSTAWOWY

 • projekt strony internetowej: 150,00zł
 • strona główna: 130,00zł
 • podstrona: 40,00zł
 • galeria zdjęć: od 60,00zł
 • formatowanie treści: 40,00zł
 • formatowanie fotografii: 40,00zł
 • CMS - system zarządzania treścią: 500,00zł - 1200,00zł

DODATKOWE USŁUGI

 • umieszczenie strony na serwerze klienta: 40,00zł
 • pośrednictwo w zakupie domeny: 40,00zł + koszt domeny
 • pośrednictwo w zakupie serwera: 40,00zł + koszt serwera
 • aktualizacja strony: od 30,00zł
 • instalacja certyfikatu SSL: od 50,00zł
 • przeniesie domeny i serwera: 50,00zł

DODATKI DO STRONY

 • favicon: 30,00zł
 • licznik wejść na stronę: 30,00zł
 • formularz kontaktowy: 40,00zł
 • interaktywna mapa dojazdu: 30,00zł
 • wtyczka do portali społecznościowych: 30,00zł
 • dynamiczne menu: 50,00zł
 • umieszczenie plików pdf, word, xls do pobrania: 30,00zł
 • umieszczenie filmiku: 30,00zł

DODATKOWE USŁUGI

 • formularz zamówienia: od 90,00zł
 • slider: od 60,00zł
 • logo: 60,00zł
 • kotwica: 20,00zł
 • informacja cookis: 20,00zł
 • logowanie: 40,00zł
 • pływająca ramka: 40,00zł
 • subskrypcja: 30,00zł

PORTFOLIO


Najlepszy elektryk w Jeleniej Górze

Nasza ostatnie realizacja strony internetowej została wykonana dla firmy Alfatech.

Strona została wykonana w stylu one page. Taki typ strony jest idealnym sposobem na umieszczenie w internecie wizytówki swojej firmy, która jest łatwa do zapamiętania dla Twoich klientów i jednoczesne przekazuje im tylko najważniejsze informacje.

Strona internetowa wykonana jest w najnowszej technologii RWD, świetnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych, jest responsywna. Przy mniejszych urządzeniach menu zmienia się w hamburgera co ułatwia samą nawigację.

Kolejnym elementem jaki został zastosowany dla tego projektu to loading page. Przy skrolowaniu strony kolejne elementy, które pojawiają się nam na ekranie są animowane co powoduje, iż przeglądanie Twojej strony nie jest nudne.

Warto zwrócić uwagę, iż logo które pojawiło się na stronie jest również naszego autorstwa.

Kolory oraz grafika strony sprawiają, że wpisuje się ona w obecne trendy i nie pozostaje w tyle za konkurencją.

sierpień 2019r.

Dobra energia od Maitri :)

Nowoczesna strona internetowa dla gabinetu terapii naturalnych Maitri.

Strona internetowa wykonana jest w najnowszej technologii RWD, świetnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych, jest responsywna. Przy mniejszych urządzeniach menu zmienia się w hamburgera co ułatwia samą nawigację.

Pomimo bardzo szerokiej oferty bardzo łatwo jest się odnaleźć na stronie i znaleźć interesujący nas temat. Oferta została rozpisana na kafelki, które po kliknięciu prezentują się ciekawą animacją.

Duża ilość zdjęć nie spowodowała, iż strona się wolniej ładuje. Grafika została zoptymalizowana tak aby nie wpłyną na jakość strony.

czerwiec 2019r.

Dobry projekt - warsztaty polskiego designu

To już kolejna strona internetowa przygotowana specjalnie pod projekt artystyczny i kolejny raz współpracujemy z Przystanią Twórczą w Cieplicach.

Bardzo intuicyjna i klarowna strona, która ma na celu szybkie odnalezienie wydarzeń i informacji na ich temat.

Od strony technicznej warto wspomnieć o tym, iż strona wyposażona jest w panel administracyjny (CMS) dzięki któremu administrator strony bez problemu może ją aktualizować bez znajomości języka HMLT/CSS. Witryna dopasowuje się do urządzeń mobilnych (RWD), co sprawia że jest mobilfrendly. Strona www wykonana na oprogramowaniu quick.cms.

Grafika do strony też została przygotowana przez nas - jest wesoła i oryginalna - dzięki temu cały projekt wyróżnia się również estetyczną i ciekawą oprawą graficzną.

czerwiec 2019r.

30. ro(c)k bez kurtyny

Strona internetowa wykonana na oprogramowaniu quick.cms.

Administrator strony dzięki prostemu i intuicyjnemu panelowi, może z łatwością edytować stronę dodając teksty oraz zdjęcia bez znajomości języka HTML.

Zoptymalizowany kod strony sprawia, że ładuje się ona szybko. Strona przygotowana również pod urządzenia mobilne, zdjęcia, teksty, menu zmieniają swój wygląd przy załadowaniu na smartofonach co ułatwia nawigację i pobieranie informacji.

marzec 2019r.

Legalneuzywki.com

Nowoczesny, pełnofunkcyjny sklep internetowy oparty na oprogramowaniu quick.card.

Czytelny i nierozbudowany kod sklepu powoduje, iż ładuje się on szybko oraz jest wysoko pozycjonowane przez wyszukiwarki google. Kod HTML/CSS uwzględnia również urządzenia mobile - sklep jest zoptymalizowany pod kontem RWD.

Bardzo ważny elementem jest tutaj CMS (system zarządzania treścią). Panel administracyjny jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Ważny jest również fakt iż cała dokumentacja dla sklepu jest w języku polskim, co nie jest bez znaczenia, dla osób, które na co dzień nie zajmują się programowaniem.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa klientów sklep został zaopatrzony w certyfikat bezpieczeństwa SSL.

marzec 2019r.

Kotlarstwo.co

Rozbudowana, responsywna strona internetowa wykonana dla producenta kotłów na biomasę niedrzewną.

Strona jest nie tylko ofertą ale również dzięki zainstalowanemu dodatkowi pełni funkcje sklepu, gdzie klient ma bezpośrednio możliwość dokonania zamówienia interesującego go przedmiotu. Intuicyjny CMS (system zarządzania treścią) daje możliwość aktualizacji oraz wprowadzania nowych produktów bez znajmości HTML.

Bardzo przejrzysty i czytelny projekt z elementami kontrastującej grafiki przykuwa wzrok odwiedzających.

luty 2019r.

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale również i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 8 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy twOrzeniu nowych prac.


ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonującym. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość.