INDYWIDUALNY SZABLON ALLEGRO

responsywne strony internetowe

CO OTRZYMUJESZ


responsywna strona www

RESPOSNSYWNOŚĆ (RWD)

Wykonujemy szablony aukcji internetowych według nowych standardów Allegro. Aukcje dostosowują się do urządzeń mobilnych - są responsywne.

responsywna strona www

NOWOCZESNY DESIGN

Wykonujemy projekty według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie a jednocześnie oryginalne - nie takie jak wszystkie.

responsywna strona www

SZYBKIE ŁADOWANIE

Nie irytuj swoich klientów ! Wolno ładująca się aukcja zniechęca do jej przeglądania. Dlatego nasze szablony szybko ładują się w każdej przeglądarce.

responsywna strona www

NA MAILA OTRZYMASZ...

Pliki graficzne w postaci banerów (.jpg), które w łatwy sposób załadujesz do opisu aukcji oraz czytaną instrukcję w formacie .pdf.

responsywna strona www

WSPARCIE TECHNICZNE

Każdy z naszych klientów zawsze może liczyć na naszą pomoc zarówno przed zakupem szablonu jak i trakcie jego instalacji jak również po jego wgraniu.

responsywna strona www

NISKIE CENY

Ceny naszych szablonów allegro są dopasowane do ich wielkości. Możesz wybrać szablony ze stałej oferty jak również skomponować swój własny. Ty decydujesz ile chcesz zapłacić.

JAK ZAMÓWIĆ SZABLON ALLEGRO


strona internetowa

Kup aukcję na Allegro lub za pośrednictwem maila.

Przedstaw nam wizję Twojego szablonu. Napisz nam czego ma dotyczyć szablon w jakim ma być utrzymany stylu i kolorystyce. Jaki ma być jego układ. Jeśli posiadasz materiały typu logo, grafikę lub zdjęcia, wyślij je nam.

Możesz zakupić gotowy szablon podając nam tylko numer wybranego wzoru.
Przejrzyj gotowe szablony>>>

strona internetowa

Jeśli zakupiłeś szablon indywidualny w ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendny i święta) prześlemy Tobie projekt szablonu w celu weryfikacji. Projekt zapisany jest w formacie *jpg

Jeśli zakupiłeś gotowy szablon po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym lub Allegro w ciągu 24h (nie pracujemy w weekendny i święta) wysyłam Ci wszystkie pliki.

strona internetowa

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu i zaksięgowaniu wpłaty na Allegro lub koncie bankowym ewentualnie po otrzymaniu potwierdzenia wykonania przelewu bankowego prześlemy Ci wszystkie grafiki na podany e-mail w ciągu 24h (nie pracujemy w weekendny i święta) .

CENNIK


GOTOWY SZABLON ALLEGRO

  • 2 pliki graficzne: 10,00 zł

INDYWIDUALNY SZABLON AUKCJI INTERNETOWEJ

  • 3 pliki graficzne: 50,00 zł
  • każda dodatkowa grafika: 25,00 zł

PORTFOLIO


NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale również i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 8 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych prac.


ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonującym. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość.