ulotki katalogi

ULOTKI I KATALOGI
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ:


ULOTKA PROJKET GRAFICZNY

Twoja firma potrzebuje klientów? Nie wszystkich możemy pozyskać w internecie. Ulotki to idealny sposób na ich znalezienie w miejscu gdzie prowadzisz działalność. Tylko u nas zamówisz oryginalny projekt.

CO OTRZYMASZ:

CENA: od 70,00 zł


KATALOG PROJEKT GRAFICZNY

Tylko u nas zamówisz oryginalny projekt katalogu, który jest świetnym sposobem prezentacji Twoich produktów. Katalog możemy zapisać również w formacie .pdf który możesz wystać swoim klientom w formie elektronicznej.

CO OTRZYMASZ:

CENA: od 240,00 zł

CENNIK


ULOTKI

  • projekt ulotki jednostronnej 100,00 zł
  • projekt ulotki dwustronnej 180,00 zł
  • projekt ulotki składanej (4 strony) 320,00 zł
  • projekt ulotki składanej (6 stron) 460,00 zł

KATALOG

  • projekt katalogu (4 strony) 320,00 zł
  • projekt katalogu (8 stron) 540,00 zł
  • projekt katalogu (12 stron) 840,00 zł
  • projekt katalogu (16 stron) 1160,00 zł

JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT ULOTKI LUB KATALOGU


strona internetowa

Zamów projekt za pośrednictwem e-maila - opisz nam co chciałbyś uzyskać, czego będzie dotyczyć grafika, prześlij nam ewentualny materiał do obróbki, logo, podaj wymiary. Jeśli Twój projekt jest niestandardowy, wyceniamy Twoje zamówienie.

strona internetowa

W ciągu 3 dni roboczych tworzymy projekt, który po opatrzeniu znakiem wodnym przesyłam do Ciebie w celu weryfikacji. Nanosimy poprawki zgodnie z Twoimi wytycznymi.

strona internetowa

Po ostatecznym zatwierdzeniu wyglądu wizytówki i zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym przesyłamy Ci plik gotowy do druku.

PORTFOLIO


Background vector created by freepik - www.freepik.com

NASZAOFERTA


CO NAS WYRÓŻNIA:

KREATYWNOŚĆ

Mnóstwo ciekawych pomysłów, nie tylko naszych ale równiez i Twoich. Każde zlecenie jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.
DOŚWIADCZENIE

Nasza firma ma już 10 lat wykonaliśmy tysiące różnych projektów. Możemy pochwalić się ogromnym portfolio. Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu nowych prac.
ZADOWOLENIE

Staramy się aby każdy projekt w efekcie końcowym był satysfakcjonujący. Udany projekt to nie tylko Twoje zadowolenie ale i nasza radość...
TwojaReklama
© 2011 - 2020 TwojaReklama. All rights reserved.