sprawdż naszą ofertę

GRAFIKA REKLAMOWA

Grafika reklamowa to ogólne pojęcie tego co widzimy, kiedy chcemy zareklamować nasz produkt lub  usługę. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje grafiki, zarówno tą do wykorzystania w internecie jak i tą drukowaną. Grafika w formie banerów czy informacji o wydarzeniach na Facebook, Instagram, stronę internetową. Grafikę do Google Ads. Możemy również przygotować dla Ciebie grafikę w formie bilbordów, wizytówek, ulotek w każdym formacie, czy plakatów.  

BANER

50,00 zł/szt

Grafika reklamowa, którą możesz wykorzystać do strony lub sklepu internetowego, idealna na Facebooka, Instagram, Allegro czy do kampanii reklamowych w internecie.

CO OTRZYMASZ:

BILBORD

200,00 zł/szt

Projekt bilbordu wykonany w wektorach, który idealnie nada się do wydruku Twojej reklamy. Grafikę możemy wykonać w każdym rozmiarze.

CO OTRZYMASZ:

PLAKAT

200,00 zł

Duże wydarzenie w Twojej firmie? Masz coś ważnego do wypromowania? Najlepszym sposobem są plakaty lub duże banery – u nas też możesz je zaprojektować tak aby nikt ich nie ominął 🙂

CO OTRZYMASZ:

WIZYTÓWKA

CO OTRZYMASZ:

ULOTKA

Twoja firma potrzebuje klientów? Nie wszystkich możemy pozyskać w internecie. Ulotki to idealny sposób na ich znalezienie w miejscu gdzie prowadzisz działalność. Tylko u nas zamówisz oryginalny projekt.

CO OTRZYMASZ:

KATALOG

Tylko u nas zamówisz oryginalny projekt katalogu, który jest świetnym sposobem prezentacji Twoich produktów. Katalog możemy zapisać również w formacie .pdf który możesz wystać swoim klientom w formie elektronicznej.

CO OTRZYMASZ:

krótka instrukcja

JAK ZAMÓWIĆ grafikę

krok pierwszy

pierwszy krok !

Zamów grafikę za pośrednictwem e-maila. Kontaktując się z nami napisz nam, którą ofertę wybrałeś. Czego ma dotyczyć grafika, w jakim ma być utrzymane stylu i kolorystyce, podaj wymiary oraz ewentualne teksty. Jeśli posiadasz jakieś materiały poglądowe, to też prosimy o ich przesłanie.

krok drugi

realizacja

My zajmujemy się pracą nad zleceniem. W tym czasie dostaniesz e-maila zwrotnego z informacjami dotyczymi dalszej realizacji i danymi potrzebnym do wpłaty zaiczki.

krok 3

projekt

W ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendny i święta) przygotujemy projekt Twojej grafiki (w przypadku katalogu czas może być wydłużony). Po wskazaniu ewentualnych poprawek pracujemy nad nimi aż do ostatecznej akceptacji.

krok czwarty

Gotowe !

Po ostatecznej akceptacji i zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym, przesyłamy Ci grafikę we wszystkich przedstawionych w ofercie formatach. Na życzenie klienta dosyłam umowę o przeniesieniu majątkowych praw autorskich.

CO OTRZYMUJESZ

NOWOCZESNY DESIGN

Nasze grafiki wykonujemy według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie.

GOTOWE PLIKI

W końcowej wersji otrzymasz od nas pliki w formacie .jpg, .png, .pdf, .cdr a na życzenie wysyłamy pliki w dodatkowych formatach.

100% satysfakcji

Nasze grafiki są przygotowywane indywidualnie. Poprawiamy do czasu kiedy otrzymamy Twoją akceptację.

masz pytania?
napisz do nas, pomożemy !