sprawdż naszą ofertę

LOGO, LOGOTYP, BRAND BOOK

Każda firma, marka lub projekt mają swoje logo. Znak graficzny który charakteryzuje dane działanie i w jednoznaczny sposób wskazuje na jego główne cechy. Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego logotypu to warto pomyśleć o jego stworzeniu. Z przyjemnością pomożemy Ci w jego wykreowaniu.

LOGO MINI

150,00 zł

Podstawowa wersja logo, która świetnie sprawdzi się do wykorzystania w internecie (strona internetowa, sklep, newsletter) ale również do druku w małym formacie (wizytówka, papier firmowy)

CO OTRZYMASZ:

LOGO MEDIUM

300,00 zł

Logo w rozszerzonym wydaniu. Idealne do użytku w Internecie jaki i druku w każdym formacie.

CO OTRZYMASZ:

BRAND BOOK

800,00 zł

Profesjonalne logo wraz z księgą znaków dzięki której nie popełnisz błędów, przygotowując elementy identyfikacji wizualnej marki.

CO OTRZYMASZ:

krótka instrukcja

JAK ZAMÓWIĆ LOGO, BRAND BOOK

krok pierwszy

pierwszy krok !

Zamów logo lub brand book za pośrednictwem e-maila. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam wizję Twojego logo. Napisz na, czego ma dotyczyć, w jakim ma być utrzymane stylu i kolorystyce. Jaki ma widnieć napis i czy oprócz napisu ma pojawić się grafika. Jeśli tak, to jaka? Jeśli posiadasz jakieś materiały poglądowe, to też prosimy o ich przesłanie.

krok drugi

projekt

W ciągu 3 dni roboczych (nie pracujemy w weekendny i święta) przygotujemy projekt Twojego logo wykonany w trzech różnych wersjach zapisane w formatach *jpg. Po wybraniu jednego logo z przedstawionej oferty, pracujemy nad nim aż do ostatecznej akceptacji.

krok 3

Gotowe logo !

Po zatwierdzeniu ostatecznego wyglądu logo i zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym, przesyłamy Ci logo/brand book we wszystkich przedstawionych w ofercie formatach. Na życzenie klienta dosyłam umowę o przeniesieniu majątkowych praw autorskich.

CO OTRZYMUJESZ

NOWOCZESNY DESIGN

Nasze logo wykonujemy według najnowszych standardów. Dbamy o to by nasze projekty były na czasie.

MASZ WYBÓR

W cenie logo otrzymujesz 3 propozycje wizualne, które możesz poprawiać aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

GOTOWE LOGO

W końcowej wersji otrzymasz od nas pliki w formacie .jpg, .png, .pdf, .cdr a na życzenie wysyłamy pliki w dodatkowych formatach.

NISKIE CENY

Nie przepłacaj. To ty decydujesz ile chcesz zapłacić za logo i jakie pliki są Ci potrzebne. Nie płacisz za grafiki, których nie użyjesz.

masz pytania?
napisz do nas, pomożemy !