BANERY REKLAMOWE

Prowadzenie swojej własnej kampanii reklamowej w Internecie nie jest proste ani szybkie. Samo wrzucenie informacji o nowym produkcie na stronę internetową nie wystarczy. Każdy sprzedawca wie najlepiej, ile zajmuje czasu przygotowanie grafiki i tekstów. Wpisanie cen, promocji, ustawienie kosztów wysyłki, opis techniczny, opis krótki, opis długi… No i potem można wystawiać dalej: allegro, czeskie allegro, ebay, erli, olx, google shop… Na koniec tylko facebook, instagram i mamy to 😀

Wiemy też, że SEO nie lubi powtarzających się treści w Internecie, wiec dobrze jest mieć inne wersje tego samego tekstu w różnych platformach sprzedażowych ale opis to nie wszystko. Każda platforma też ma wymogi co do dodawanych zdjęć czy grafik. Ta sama grafika czasami musi być w kwadracie (instagram) i wąskim prostokącie Facebook. Allegro nie lubi zbyt dużo tekstu a na google w ogóle nie można go dodawać. Tymczasem w swoim sklepie możemy dodać baner z tekstem.

Wiem o tym dobrze i zajmujemy się przygotowywaniem grafik promujących Twój produkt, sklep czy wydarzenie. Tą samą grafikę przygotowujemy w kilku formatach zgodnie z wymogami platform internetowych z których korzystasz.

Zapraszamy !